Hakkımızda

Konya Yeni Tellal Pazarında bulunan Doğan Spot Eşya , Mustafa Doğan ve oğulları ile Konya’nın spot ve ikinci el eşya alım satım sektöründe 8 senedir çalışmaktadır. Her türlü ev ve ofis eşyalarınızı ekonomik, güvenli, hızlı ve zamanında teslim eden, müşteri memnuniyetini ilke edinen güvenilir bir firmadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürekli güncellenmektedir. Şirketimiz, bu ilkeyi kültürü haline getirmek için ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak, güvenilir bir kurum olma ilkesiyle hareket etmektedir.

konyadoganspot.com çalışanları ürün ve hizmetlerimizde dürüstlük ilkesinden asla vazgeçmemekte, her zaman ticaret etiği ilkeleriyle çalışmaktadır. Sektörde yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için varız.

Satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekip bize gönderebilirsiniz. Ürünü kapınıza kadar gelip nakit olarak ödüyoruz. Sattığımız ürünlere garanti veriyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde para iadesi yapmaktayız. Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir şekilde cevap vermektedir.

Yeni eski her türlü ofis Mobilyası , mobilya ve beyaz eşyalarınızı değerinde alınır ve satılır. Profesyonel kadromuz ve araçlarımız ile satmak istediğiniz ürünleri kapınıza kadar gelip alıyoruz, satın aldığınız ürünleri de ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim ediyor ve montajını yapıyoruz.

Online veya bire bir mağazamızı ziyaret ederek her zaman ikinci el-sıfır veya az kullanılmış garantili ürünlere sahip olabilirsiniz. Firmamızdan memnun kalacağınıza güveniyoruz.